Kurs samoobrony dla kobiet Częstochowa

Kurs samoobrony dla kobiet Częstochowa Kurs samoobrony dla kobiet Częstochowa

Kurs samoobrony dla kobiet Częstochowa

Kurs samoobrony dla kobiet Częstochowa. W dniu 27 października 2022 roku zakończył się kurs samoobrony dla kobiet w Częstochowie pod hasłem: „Świadomie dbam o swoje bezpieczeństwo”. Organizatorem kursu samoobrony było Częstochowskie Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki Backfist, które sukcesywnie współpracuje z Urzędem Miasta Częstochowy w zakresie szkoleń dotyczących samoobrony i bezpieczeństwa kobiet. Była to kolejna, już trzecia edycja bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet dotowanego przez miasto. Projekt niezmiennie cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem płci pięknej już na etapie rekrutacji. Udział w szkoleniu obligował jedynie do przedłożenia przez Panie zaświadczenia lekarskiego, ubezpieczenia NNW oraz wypełnienia dokumentacji RODO. Zajęcia odbywały się przez 2 miesiące na terenie Ośrodka Sztuk Walki Backfist Dojo w Częstochowie przy ulicy Hutników 9A, gdzie również swoją siedzibę ma Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki Backfist.

Zajęcia w zakresie samoobrony tradycyjnie poprowadził prezes stowarzyszenia oraz trener personalny sztuk walki Tomasz Boral. W kursie samoobrony wzięło udział 18 częstochowianek, które zostały przeszkolone w zakresie bezpieczeństwa i technik samoobrony. Uczestniczki poznały również w trakcie szkolenia: kickboxing, muay thai, krav maga oraz elementy jeet kune do. Kurs samoobrony pod tytułem „Świadomie dbam o swoje bezpieczeństwo” miał uświadomić płci pięknej, że ukończenie szkolenia nie gwarantuje stu procentowego bezpieczeństwa lecz przygotowuje do wypracowania podstawowych reakcji obronnych. Trener Tomasz Boral w trakcie szkolenia niejednokrotnie podkreślał, że ukończenie kursu i wrzucenie dyplomu do tzw. ”szuflady” nie daje nam żadnych gwarancji na własne bezpieczeństwo. Jedynie nasz osobisty, codzienny trening sportowy zwiększa szansę na realną obronę oraz poprawę naszej ogólnej sprawności.

W Backfist Dojo w Częstochowie Panie dowiedziały się również w jaki sposób zadbać o swoje zdrowie i nienaganną sylwetkę. Kurs samoobrony miał przede wszystkim wielozakresowe spektrum działania poruszające również aspekt motywacji i zdrowego „stylu życia”. Zwieńczeniem kursu samoobrony był ostatni, uroczysty trening sztuk walki. Podczas którego zostały rozdane pamiątkowe certyfikaty wszystkim uczestniczkom szkolenia. Kurs samoobrony dla kobiet organizowany przez Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki Backfist w Częstochowie miał na celu wprowadzenie kobiet w podstawowe arkana sztuk walki. Zwiększenie poczucia własnej wartości, pewności siebie oraz własnego bezpieczeństwa.

Stowarzyszenie Backfist po raz kolejny pragnie zaprezentować i zachęcić lokalną społeczność do uprawiania sztuk i sportów walki, które niosą szereg korzyści wynikających z ich uprawiania. Mających na celu dobro i zdrowie człowieka oraz szacunek do jego istoty. Prezes Stowarzyszenia Sztuk i Sportów Walki Backfist Tomasz Boral pragnie serdecznie podziękować Urzędowi Miasta Częstochowy za owocną współpracę, promowanie sztuk walki oraz złożyć serdeczne gratulacje wszystkim Uczestniczkom Kursu Samoobrony „Świadomie dbam o swoje bezpieczeństwo”.

 

Powrót na górę

OFERTA

PLANY TRENINGOWE

Image

BACKFIST LADIES

TRENING DLA PAŃ
Image

BACKFIST SUPERMAN

TRENING DLA PANÓW
Image

BACKFIST SILVER

TRENING DLA SENIORÓW
Image

NINJA BACKFIST KIDS

TRENING DLA DZIECI
Image

BACKFIST POWER

TRENING DLA SPORTOWCÓW
Image

BACKFIST DLA FIRM

Image

BACKFIST COMBAT

SZKOLENIE SŁUŻB MUNDUROWYCH
Image

TRENING MENTALNY

KATEGORIE

Image

TRENING PERSONALNY

Image

FITNESS

Image

MODELOWANIE SYLWETKI

Image

MASAŻ

Image

DIETA

Image

TRENING SZTUK WALKI

Image

KURS SAMOOBRONY

Image

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Skontaktuj się z Backfist

Jesteś zainteresowana/zainteresowany tym, o czym piszemy na łamach naszej strony?
Zapraszam do kontaktu.
Tomasz Boral
Wpisz imię
Podaj numer telefonu
Wprowadź adres email Błędny adres email
Proszę, napisz wiadomość

Adres

ul. Hutników 9 42-200 Częstochowa

Email

backfist@wp.pl

Telefon

Tomasz Boral: +48 602 74 54 95