OFERTA USŁUG

Trening personalny

 To najbardziej efektywna forma zajęć, przeznaczona dla osób zdeterminowanych, które chcą skrócić czas dochodzenia do wytyczonych celów, lubią niezależność albo są indywidualistami. Dla Ciebie opracujemy specjalny trening, dostosowany do Twoich oczekiwań, różnego rodzaju potrzeb (zdrowotnych, estetycznych itp.), wieku, kondycji oraz rozkładu dnia i będziemy Cię skutecznie wspierać w jego realizacji.

Czytaj dalej...

Trening mentalny

Przeznaczony dla osób o zaniżonej samoocenie, niepewnych swojej wartości, wycofanych, niechętnie podejmujących codzienne wyzwania i nieradzących sobie z nimi.

Czytaj dalej...

Fitness

Zajęcia przeznaczone dla osób pełnych energii, ruchliwych, ale także dla tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia. Odpowiednio dobrane dynamiczne ćwiczenia, kiedyś zwane aerobikiem, doskonale stymulują i wzmacniają układ krążenia oraz dotleniają organizm poprzez wypracowanie dobrych nawyków oddechowych.

Czytaj dalej...

Modelowanie sylwetki

 

To zajęcia, które pozwolą Ci zrzucić zbędne kilogramy, osiągnąć wymarzony płaski brzuch, jędrne uda, sprężyste pośladki albo rozbudowaną klatę czy duże bicepsy itd. Polecane dla wszystkich niezadowolonych ze swojego wyglądu, tych, którzy wiedzą, jaki jest ich ideał, albo tych, którzy wiedzą tylko, że coś chcieliby zmienić.

Czytaj dalej...

Masaż

 

Polecany wszystkim bez względu na wiek, płeć i wykonywany zawód, ze szczególnym uwzględnieniem osób prowadzących siedzący tryb życia oraz narażonych na stres.

Czytaj dalej...

Dieta

 

Jesteś tym, co jesz, dlatego Twoim celom i marzeniom musi towarzyszyć dobrze zbilansowane odżywianie, dostosowane do aktywności i trybu życia.

Czytaj dalej...

Trening sztuk walki

To oferta dla osób, które chcą zadbać o kondycję i wydolność, a jednocześnie poszukują czegoś innego. Nie musisz marzyć, by wystąpić na gali MMA, może po prostu szukasz ciekawego sposobu treningu. A musisz wiedzieć, że sztuki walki to nasza pasja. Prowadzimy zajęcia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, trenujących od lat.

Czytaj dalej...

Kurs samoobrony

Przeznaczony dla wszystkich, którzy spotykają się z sytuacjami niebezpiecznymi w pracy albo z jakiegoś powodu czują się niepewnie na co dzień. Oprócz technik samoobrony i ataku uczymy, jak zachować się, gdy przeciwnik wyciągnie broń palną, a nawet jak skutecznie go rozbroić.

Czytaj dalej...

Gimnastyka korekcyjna

 

Zajęcia przeznaczone szczególnie dla dzieci i młodzieży w okresie dojrzewania i gwałtownego wzrostu. Zadbamy o mięśnie posturalne, skorygujemy wadę postawy ciała, popracujemy nad wszelkimi niedoskonałościami i skrzywieniami kręgosłupa, zarówno wrodzonymi, jak i nabytymi, choćby wskutek długiego siedzenia przed ekranem w najdziwniejszych czasami pozycjach.

Czytaj dalej...

OFERTA

PLANY TRENINGOWE

Image

BACKFIST LADIES

TRENING DLA PAŃ
Image

BACKFIST SUPERMAN

TRENING DLA PANÓW
Image

BACKFIST SILVER

TRENING DLA SENIORÓW
Image

NINJA BACKFIST KIDS

TRENING DLA DZIECI
Image

BACKFIST POWER

TRENING DLA SPORTOWCÓW
Image

BACKFIST DLA FIRM

Image

BACKFIST COMBAT

SZKOLENIE SŁUŻB MUNDUROWYCH
Image

TRENING MENTALNY

KATEGORIE

Image

TRENING PERSONALNY

Image

FITNESS

Image

MODELOWANIE SYLWETKI

Image

MASAŻ

Image

DIETA

Image

TRENING SZTUK WALKI

Image

KURS SAMOOBRONY

Image

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Skontaktuj się z Backfist

Jesteś zainteresowana/zainteresowany tym, o czym piszemy na łamach naszej strony?
Zapraszam do kontaktu.
Tomasz Boral
Wpisz imię
Podaj numer telefonu
Wprowadź adres email Błędny adres email
Proszę, napisz wiadomość

Adres

ul. Hutników 9 42-200 Częstochowa

Email

backfist@wp.pl

Telefon

Tomasz Boral: +48 602 74 54 95