Image

Trener personalny w Częstochowie

Trener personalny w Częstochowie Trener personalny w Częstochowie BACKFIST

Trener personalny w Częstochowie czyli Backfist po pandemii

Trener personalny w Częstochowie czyli Backfist po pandemii jest być może tytułem nie trafionym. Być może za kilka tygodni okaże się, że to okres przejściowy między falami zachorowań, zwłaszcza że liczba zakażonych ostatnio wzrasta w naszym województwie. Jest to jednak dobry czas, by zdiagnozować mocne i słabe strony firmy, by odpowiednio rozwijać je albo eliminować.

Od 6 czerwca wróciliśmy do pracy w trybie stacjonarnym, bo wcześniej spotykaliśmy się w mediach społecznościowych. W czasie izolacji społecznej pozostawaliśmy w kontakcie z klientami, ponieważ dbamy o ich bezpieczeństwo i zdrowie bez względu na okoliczności. Z tego również powodu po ponownym otwarciu Backfist Dojo – Ośrodka Treningu Personalnego w Częstochowie przy ul. Hutników przestrzegamy obowiązujących aktualnie zasad sanitarnych. Dobry Trener personalny w Częstochowie dba o swoich klientów.

Zmiana formuły treningów wymuszona potrzebą zachowania dystansu nie była aż taka trudna. Od wielu lat Prywatna Szkoła Walki „Backfist” koncentruje się na zajęciach personalnych albo realizowanych w kilkuosobowych grupach. Obecnie okazało się, że ta forma zajęć zapewnia klientom nie tylko efektywność i komfort, ale również bezpieczeństwo. Z myślą o treningach personalnych i kameralnych projektowany był nasz ośrodek treningu personalnego, otwarty przed kilku laty. To nie kombinat usług sportowych, w którym przewijają się codziennie tłumy anonimowych klientów, ale przestrzeń spotkania zaprzyjaźnionych ludzi skupionych wokół osoby trenera, Tomasza Borala. Czas pandemii pokazał, że powinniśmy unikać kontaktu z przypadkowymi osobami, ponieważ wiedza o ich stanie zdrowia może okazać się bezcenna. Budowana przez lata relacja wzajemnego zaufania sprawia, że obecnie możemy czuć się bezpiecznie. Na zajęciach uczymy przecież nie tylko technik i stylów walki, ale również podkreślamy znaczenie partnerstwa, zwracamy uwagę na wypracowywanie nawyków zwiększających bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich oraz zwracamy uwagę na czynniki potęgujące zagrożenie. Trener personalny w Częstochowie,  obecnej sytuacji sugeruje uwzględnienie tego dodatkowego elementu.

 

Trener personalny w Częstochowie
Trener personalny w Częstochowie

Nasza oferta nie uległa zmianie. Popularnością cieszą się nadal zajęcia samoobrony dla pań (prowadzone w różnych formach, choć oczywiście w tym momencie w ograniczonych liczebnie grupach), zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci z wykorzystaniem technik sztuk walki oraz treningi personalne dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości wydolnościowych klienta. Trener personalny w Częstochowie obecnie zachęca nie tylko do pracy nad wydolnością organizmu i ogólną sprawnością fizyczną, ale również nad sylwetką, nieco zniekształconą w czasie pandemii. W wielu przypadkach to efekt uboczny rozkwitu pasji kulinarnych w społeczeństwie, siedzącego trybu życia oraz przejścia na tryb pracy zdalnej, które odebrało nam przyjemność codziennego spaceru.

W czasie pandemii media niejednokrotnie pokazywały przerażające i tragiczne sytuacje rozgrywające się na świecie. Wydaje się jednak, że najgorsze, co mogłoby się wydarzyć, to zamknięcie się w domu i poddanie się poczuciu bezsilności albo przekonaniu, że za drzwiami czyha śmiertelne niebezpieczeństwo. Czasami groźniejszy jest bezruch oraz brak kontaktu z innymi, dlatego zachowując zasady bezpieczeństwa, nie można ulec paraliżującemu strachowi. COVID-19 pokazał, że świat jest nieprzewidywalny, ale można zrobić wiele, by poczuć się szczęśliwym. Jednym z takich „życiodajnych czynników” jest na pewno aktywność fizyczna (oczywiście z zachowaniem nieodzownych środków bezpieczeństwa). Pod okiem doświadczonego trenera i w gronie odpowiedzialnych znajomych to może się okazać naprawdę łatwe. A to gwarantuje Prywatna Szkoła Walki „Backfist” oraz najlepszy Trener personalny w Częstochowie.

Poznaj ofertę planów treningowych.

Jeśli szukasz trenera osobistego https://treningpersonalny24.pl/ kliknij tutaj.

Powrót na górę

OFERTA

PLANY TRENINGOWE

Image

BACKFIST LADIES

TRENING DLA PAŃ
Image

BACKFIST SUPERMAN

TRENING DLA PANÓW
Image

BACKFIST SILVER

TRENING DLA SENIORÓW
Image

NINJA BACKFIST KIDS

TRENING DLA DZIECI
Image

BACKFIST POWER

TRENING DLA SPORTOWCÓW
Image

BACKFIST DLA FIRM

Image

BACKFIST COMBAT

SZKOLENIE SŁUŻB MUNDUROWYCH
Image

TRENING MENTALNY

KATEGORIE

Image

TRENING PERSONALNY

Image

FITNESS

Image

MODELOWANIE SYLWETKI

Image

MASAŻ

Image

DIETA

Image

TRENING SZTUK WALKI

Image

KURS SAMOOBRONY

Image

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Skontaktuj się z Backfist

Jesteś zainteresowana/zainteresowany tym, o czym piszemy na łamach naszej strony?
Zapraszam do kontaktu.
Tomasz Boral
Wpisz imię
Podaj numer telefonu
Wprowadź adres email Błędny adres email
Proszę, napisz wiadomość

Adres

ul. Hutników 9 42-200 Częstochowa

Email

backfist@wp.pl

Telefon

Tomasz Boral: +48 602 74 54 95