Masaż Częstochowa

Masaż Częstochowa Masaż Częstochowa

Masaż na każdą okazję

Jeśli czujesz się niewyraźnie, bolą Cię mięśnie, brakuje Ci energii, to może być znak, że musisz zadbać o napięcie mięśni. Warto zacząć prowadzić nieco bardziej aktywny tryb życia, tego przecież nigdy dość, albo wybrać się na masaż. Ci, którzy korzystali, wiedzą, dlaczego polecam. Pozostali powinni natychmiast spróbować.

Po pierwsze, z ciekawości. Przecież z jakiegoś powodu coraz więcej osób odwiedza gabinety masażu. Poza modą wpływa na to przede wszystkim zmiana naszego trybu życia. Coraz więcej siedzimy, unikając sytuacji sprzyjających ruchowi. Poszukujemy wygody, nieustannie oszczędzamy czas, a w efekcie jesteśmy coraz bardziej zabiegani, zaniedbani i zmęczeni. Zresztą, powodów mogą być tysiące. Podobnie jak wymówek. Na to nakłada się też proces starzenia się. To kolejna przyczyna, że czujemy się nieco mniej elastyczni albo nieco sflaczali – tu przyklapnięte, tam nieco zwiotczałe, tu obwisłe. Już sam widok nie poprawia nam nastroju. Wreszcie czynnikiem potęgującym opisane dolegliwości może być stres, usztywniający mięśnie i prowadzący do zniekształcenia sylwetki. Co jest ważniejsze w relacji ciała i umysłu? Trudno jednoznacznie ustalić. Jedno jest pewne, że powiedzenie, w „zdrowym ciele zdrowy duch” nie jest nadużyciem.

Po drugie, z powodów zdrowotnych. Profesjonalny masaż reguluje napięcie mięśni. Ujędrnia je albo rozluźnia, a przy tym dotlenia skórę i tkanki, poprawia krążenie krwi i limfy. Z tego powodu organizm staje się lepiej odżywiony i dotleniony. Dotyk i właściwe pobudzanie mięśni okazują się również doskonałym sposobem na skorygowanie sylwetki, pozbycie się złych nawyków postawy. Do tego jeszcze należy dodać możliwość pozbycia się toksyn.

Po trzecie, z przyczyn estetycznych. Pod wpływem masażu skóra zmienia swoje właściwości, przede wszystkim gęstość i wygląd. W ten sposób można również poprawić drobne mankamenty – skorygować owal twarzy, nieco obniżyć i wypoziomować barki, a nawet podnieść kąciki ust i oczu. Poza tym takie zabiegi umożliwiają pozbycie się opuchlizny, a nawet trochę odmładzają twarz.

Po czwarte, żeby po prostu odpocząć. To doskonały relaks, zapewniający dużą dawkę pozytywnej energii. Po zabiegu nieco inaczej spojrzymy na świat, poprawimy poziom optymizmu i nabędziemy pewności siebie.

Kolejne punkty można dopisywać w zależności od rodzaju masażu oraz konkretnych potrzeb organizmu. Warto pamiętać, że masaż podobnie jak wszystkie inne zabiegi zawiera listę przeciwwskazań. Aby więc mieć pewność, że po zabiegu staniemy się bardziej wypoczęci i zdrowi, starannie wybierzmy masażystę i zdajmy się na jego doświadczenie.

Powrót na górę

OFERTA

PLANY TRENINGOWE

Image

BACKFIST LADIES

TRENING DLA PAŃ
Image

BACKFIST SUPERMAN

TRENING DLA PANÓW
Image

BACKFIST SILVER

TRENING DLA SENIORÓW
Image

NINJA BACKFIST KIDS

TRENING DLA DZIECI
Image

BACKFIST POWER

TRENING DLA SPORTOWCÓW
Image

BACKFIST DLA FIRM

Image

BACKFIST COMBAT

SZKOLENIE SŁUŻB MUNDUROWYCH
Image

TRENING MENTALNY

KATEGORIE

Image

TRENING PERSONALNY

Image

FITNESS

Image

MODELOWANIE SYLWETKI

Image

MASAŻ

Image

DIETA

Image

TRENING SZTUK WALKI

Image

KURS SAMOOBRONY

Image

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Skontaktuj się z Backfist

Jesteś zainteresowana/zainteresowany tym, o czym piszemy na łamach naszej strony?
Zapraszam do kontaktu.
Tomasz Boral
Wpisz imię
Podaj numer telefonu
Wprowadź adres email Błędny adres email
Proszę, napisz wiadomość

Adres

ul. Hutników 9 42-200 Częstochowa

Email

backfist@wp.pl

Telefon

Tomasz Boral: +48 602 74 54 95