Laureat Plebiscytu Dziennika Zachodniego Sportowiec Roku

Laureat Plebiscytu Dziennika Zachodniego Sportowiec Roku - Trener Roku 2018 Laureat Plebiscytu Dziennika Zachodniego Sportowiec Roku - Trener Roku 2018

Tak się zdobywa uznanie!

Laureat Plebiscytu Dziennika Zachodniego Sportowiec Roku

Trener Roku 2018

W plebiscycie „Dziennika Zachodniego” Sportowiec Roku 2018 najlepszym trenerem w województwie śląskim został Tomasz Boral. W Częstochowie to postać znana i rozpoznawalna. Jest właścicielem Szkoły Walki BackFist, założycielem Stowarzyszenia Sztuk Walki BackFist, trenerem personalnym, miłośnikiem sztuk walki, ale i propagator zdrowego stylu życia. Dla Tomasza Borala ważna jest praca, ale przede wszystkim ludzie, których spotyka – adepci, współpracownicy, szybko stający się znajomymi. W treningu personalnym to może typowe, ale niezwykle trudne. Wymaga nie tylko rozpoznania potrzeb drugiego człowieka, zaspokojenia jego oczekiwań, ale jednocześnie zaakceptowania możliwości jego organizmu.

Plebiscyt trwał półtora miesiąca, od 23 listopada 2018 do 8 stycznia 2018 roku. Wygrywał ten, kto zebrał większą liczbę SMS-ów, czyli potrafił przekonać do siebie jak największą grupę ludzi. Oddaną i sprawdzoną. A Tomasz Boral jest osobą niezwykle aktywną. Prowadzi zajęcia indywidualne, ale równie dobrze radzi sobie z treningami dla kilkudziesięciu osób. Łatwo nawiązuje kontakt z osobami dojrzałymi, jak i najmłodszymi. Ani wiek, ani płeć nie stanowią przecież barier w trenowaniu sztuk walki.

Nagrody wręczono 7 lutego na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Tomasz Boral przyjął gratulacje nie tylko od marszałka województwa śląskiego, Jakuba Chełstowskiego, ale również od wicemistrza olimpijskiego, Andrzeja Suprona, który szepnął mu do ucha „Sztuki walki górą”. Być może jest to jeden z trendów współczesnych. W finale wojewódzkim Tomasz Boral wyprzedził Łukasza Kabelisa-Szostakowskiego (instruktora kulturystyki i właściciela Centrum  Szkoleniowego Bodyshaping Academy z Katowic) oraz Ewę Sienkiewicz (trenerkę pływania pracującą w Międzyszkolnym Klubie Sportowym – Szkole Mistrzostwa Sportowego Victoria w Raciborzu).

Oprócz czytelników laureatów wskazywała też Kapituła Plebiscytu w kategoriach: Sportowiec Roku, Trener Roku, Nadzieja Roku, Drużyna Roku oraz Sportowe Wydarzenie.  Skład kapituły tworzą: marszałek województwa śląskiego, rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, przedstawiciele regionalnych federacji sportowych oraz mediów.

W czasie prawie trzygodzinnej gali śpiewała Katarzyna Grzesiek z Bytomia, uzdolniona wokalnie absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, trenerka personalna i dietetyk.

 

Powrót na górę

OFERTA

PLANY TRENINGOWE

Image

BACKFIST LADIES

TRENING DLA PAŃ
Image

BACKFIST SUPERMAN

TRENING DLA PANÓW
Image

BACKFIST SILVER

TRENING DLA SENIORÓW
Image

NINJA BACKFIST KIDS

TRENING DLA DZIECI
Image

BACKFIST POWER

TRENING DLA SPORTOWCÓW
Image

BACKFIST DLA FIRM

Image

BACKFIST COMBAT

SZKOLENIE SŁUŻB MUNDUROWYCH
Image

TRENING MENTALNY

KATEGORIE

Image

TRENING PERSONALNY

Image

FITNESS

Image

MODELOWANIE SYLWETKI

Image

MASAŻ

Image

DIETA

Image

TRENING SZTUK WALKI

Image

KURS SAMOOBRONY

Image

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Skontaktuj się z Backfist

Jesteś zainteresowana/zainteresowany tym, o czym piszemy na łamach naszej strony?
Zapraszam do kontaktu.
Tomasz Boral
Wpisz imię
Podaj numer telefonu
Wprowadź adres email Błędny adres email
Proszę, napisz wiadomość

Adres

ul. Hutników 9 42-200 Częstochowa

Email

backfist@wp.pl

Telefon

Tomasz Boral: +48 602 74 54 95